luksusowy salon w ekskluzywnym apartamencie w Krakowie na sprzedaż

Apartament na sprzedaż w Krakowie

Ekskluzywny apartament dwupokojowy w Krakowie (małopolskie) za 275 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na pierwszym piętrze, w dwukondygnacyjnym budynku z 1960 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu to 40 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien w kierunkach: północ – południe. Luksusowy apartament położony jest w atrakcyjnej, ciekawej okolicy, nieopodal szkoły, przedszkola, sklepów, marketów, siłowni, placów zabaw oraz parku.

Dużym atutem ekskluzywnego apartamentu jest poczucie bezpieczeństwa, jakie gwarantuje, dzięki zainstalowanemu na całym osiedlu monitoringowi. Wnętrze luksusowego apartamentu zaprojektowano i urządzono w nowoczesnym stylu. Ekskluzywny apartament w niecodziennie wysokim standardzie przy użyciu jedynie najlepszych jakościowo materiałów.

Luksusowy apartament składa się z następujących pomieszczeń:
– salon
– balkon
– pokój
– przedpokój
– kuchnia
– łazienka

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z piwnicą (5 m2). Powyższy opis luksusowego apartamentu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Izabela Jaśkiewicz (licencja nr: 23416). Dla każdego klienta oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu. Oferta licencjonowanego pośrednika gwarancją bezpiecznej transakcji. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu i do współpracy. (189-443)

Kontakt:
e-mail: s.jaskiewicz@wgn.pl
Tel. +48 515 539 674