slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 470 tys. zł i powierzchnia 55,6 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na drugim piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku północ – południe. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2000 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 453 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa w pierwszej kolejności swoją atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury. W cenie oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zawarto m.in.:
– częściowe umeblowanie;
– zabudowy stałe i wym. sprzęt AGD.
Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu zaprojektowano w skandynawskim stylu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może eleganckim wnętrzem zaaranżowanym z dbałością o każdy szczegół: łazienka z wc + pokój + salon + przedpokój + kuchnia + balkon. Gwarancją bezpieczeństwa są antywłamaniowe drzwi zewnętrzne. Warto podkreślić, że w luksusowym apartamencie na sprzedaż wstawiono nowoczesne, bardzo szczelne i akustyczne okna. Wszystkie pomieszczenia i pokoje oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu są słoneczne, przestronne i jasne. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się przepięknym balkonem, skąd roztacza się imponujący widok na Puszczę Bukową.

Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1359)

Kontakt:
e-mail: m.zawadzki@wgn.pl