slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Dubaj (okolice)

Apartament na sprzedaż Dubaj (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie). Kawalerka / studio / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w dwudziestodziewięciokondygnacyjnym wieżowcu z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 847 100 zł i powierzchnia 55 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na dwudziestym ósmym piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wykończone materiałami najlepszego sortu. Budynek oddany zostanie do użytku w 2026 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 15 402 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca oszałamiającym widokiem z okien na panoramę miasta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje domownikom życie na światowym poziomie w otoczeniu komfortu, udogodnień (klimatyzacja + system inteligentnego domu) i w poczuciu najwyższego bezpieczeństwa (całodobowa ochrona + monitoring). Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje nowocześnie zaprojektowanym wnętrzem o następującym układzie: przedpokój + łazienka + kuchnia + pokój dzienny/sypialnia. Ekskluzywny apartament na sprzedaż kompletnie wyposażony.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany najbardziej majętnym osobom, które przyzwyczajone są do najwyższego standardu życia. To także doskonała propozycja dla inwestorów z najgrubszym portfelem, gdyż oferowany na sprzedaż luksusowy apartament doskonale nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie. Długą listę zalet ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zamyka fantastyczna lokalizacja blisko centrum, w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic. Inwestorzy często podróżujący samolotem docenią bliskość lotniska (45 km). Wszystkim przyda się z kolei bogate zaplecze handlowo-usługowe: centra handlowe, sklepy, punkty usługowe, największy park rozrywki, park dzikiej przyrody, bary/restauracje itp.

WGN jest liderem działającym z sukcesem od ponad 32 lat. To największy polski koncern biur obrotu nieruchomościami. Lubelskie biuro WGN prowadzi także sprzedaż nieruchomości poza granicami Polski. Biuro organizuje dla zainteresowanych wyjazdy i prezentacje nieruchomości na miejscu i zapewnia bezpieczeństwo prawne transakcji. Zapewniamy:
– dopasowanie nieruchomości do możliwości finansowych kupującego, ale też jego stylu życia oraz potrzeb;
– bezpieczeństwo i pełne wsparcie przy trudnej decyzji, jaką jest zakup lub sprzedaż nieruchomości;
– pomoc w doborze optymalnej formy finansowania transakcji;
– gwarancję jakości, bezpieczeństwa i stałe wsparcie na każdym etapie zakupu nieruchomości;
– prowadzenie klienta przez wszystkie etapy transakcji i wyjaśnianie wątpliwości;
– dopasowanie oferty sprzedającego do specyfiki rynku;
– zapewnienie gwarancji bezpiecznej prawnie transakcji.

Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami WGN istnieje na rynku od 1991 r. ponad 100 biur WGN, portale www.wgn.pl, www.komercja24.pl Uprzejmie informujemy, że WGN-Nieruchomości sp. z o.o. jest administratorem Państwa danych osobowych. Ze szczegółowymi zasadami ochrony danych osobowych możecie się Państwo zapoznać na www.komercja24.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-837)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl