slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Estepona (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2021, a także imponująca cena 805 500 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 120 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 713 zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach cenionego przez naszych stałych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Właścicieli aut z pewnością ucieszy podziemny parking. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa oraz komfortu (klimatyzacja).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń obejmującym: taras + łazienkę + 2 sypialnie + kuchnię + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert także elitarną lokalizacją na terenie nowoczesnego kompleksu, na wybrzeżu Costa del Sol. W sąsiedztwie przepiękne tereny zielone + baseny+ pola golfowe. Duża atrakcją jest pobliski port z tętniącym życiem miastem i pięknymi, piaszczystymi plażami. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9078)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl