slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 44,4 m2, lokalizacją na szóstym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 18 468 zł/m2. Budynek z 2017 roku o ośmiu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 820 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim nowym mieszkańcom życie na europejskim poziomie w otoczeniu luksusów, komfortu i poczucia nieskrępowanego bezpieczeństwa. Dba o to rozprowadzona klimatyzacja, monitoring, recepcja, domofon, całodobowa ochrona itp. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje swoim doskonale zaprojektowanym, nowoczesnym wnętrzem pomysłu znanego architekta. Znajdziemy tu: balkon + przedpokój + łazienkę + sypialnię + aneks kuchenny + pokój dzienny. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do sprzedaży ekskluzywnym apartamencie są jasne, widne i słoneczne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się również atrakcyjną lokalizacją w historycznym i zabytkowym centrum. Na wyciągnięcie ręki nie tylko kompletna infrastruktura handlowo-usługowa, ale również wszystkie najważniejsze atrakcje turystyczne. Na znaną wszystkim ulicę Długą i Długi Targ spacerem można dojść w kilka minut. Niesamowicie efektownie prezentuje się także sam budynek, w którym mieści się oferowany na sprzedaż luksusowy apartament, ponieważ swoim kształtem nawiązuje do gdańskich spichlerzy.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z wieloma udogodnieniami w postaci np.:
– przynależnego miejsca postojowego w hali garażowej (dodatkowo płatne 50 tys. zł);
– komórki lokatorskiej.

W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1431)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl