slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 409 tys. zł i powierzchnia 59,5 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy wschód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1934 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 874zł/m2. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje meble kuchenne (ale bez sprzętów AGD).

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do majętnych klientów (w szczególności zamożnych rodzin z dziećmi), którzy lubią mieć dopracowany każdy szczegół, chcą otaczać się wyszukanym luksusem oraz wieść życie na europejskim poziomie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może wysmakowanym wnętrzem, gdzie znajdziemy m.in. sztukaterię, bogato oprawione lustra, lamele etc.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Rodziny posiadające samochód docenią parking dla lokatorów. Ekskluzywny apartamentu do sprzedaży zapewnia swoim domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa domofon. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje również atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury (kin + siłowni + centr handlowych + obiektów sportowych + placów zabaw + ogrodów działkowych + kościołów + dyskontów + sklepów + żłobków + przedszkoli + szkół). Okolica uchodzi za poszukiwaną na rynku. Blisko do centrum oraz na S7 w kierunku Warszawa – Gdańsk.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się przepięknie odremontowanym w bardzo wysokim standardzie wnętrzem. Panuje tu prostota, minimalizm i porządek: przedpokój + łazienka + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z ogrodem wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Potrzebujesz pomocy z finansowaniem? Nie ma problemu. Nasz expert finansowy już dzisiaj wyliczy twoją zdolność kredytową i zaproponuje odpowiednią ofertę. Dopuszczamy możliwość oddania w rozliczeniu innej należącej do kupującego nieruchomości. Do ceny zakupu luksusowego apartamentu należy doliczyć tylko koszty notarialne. Dzięki WGN cała transakcja jest bezpieczna, a ty, jako osoba kupująca, nie martwisz się niczym. To nasze biuro wszystko sprawdza i przygotowuje wszystkie dokumenty do aktu notarialnego. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-437)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl