slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2009, a także imponująca cena 549 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 50 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 10 980 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa, a także komfortu. Dba o to między innymi rozprowadzona instalacja klimatyzacji. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje również fantastycznym wnętrzem zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami. Wśród pomieszczeń i pokoi znajdziemy: antresolę + wiatrołap + łazienkę z wc + sypialnię + jadalnię + kuchnię + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto elitarną lokalizacją na terenie kameralnego, zamkniętego osiedla. Duża zaletą oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu są na pewno:
– przynależne pomieszczenie piwniczne;
– wiata garażowa;
– 2 miejsca postojowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż z przepięknym ogrodem oraz tarasem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy pełną obsługę kredytową. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów. Zapraszamy na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13267)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl