slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 269 000 zł (4 554 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1988 roku o 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 59,07 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. I piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż z przepięknym ogrodem i balkonem. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może fantastyczną lokalizacją na bezpiecznym osiedlu domów jednorodzinnych. Nieopodal znajdziemy plac zabaw, obiekty sportowe, żłobki, przedszkola, szkoły, centra handlowe, markety, dyskonty popularnych sieci, sklepy, punkty usługowe, siłownie etc. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest tu monitoring oraz spokojne sąsiedztwo. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– pokój dzienny
– kuchnia
– łazienka
– 2 sypialnie
– przedpokój.
Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca również odremontowanym wnętrzem. Wyposażenie wnętrza do negocjacji indywidualnie z właścicielem.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3242)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl