slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Wrocław

Apartament na wynajem Wrocław

Luksusowy apartament do wynajęcia we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w kamienicy. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 2,7 tys. zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 45,27 m2 i korzystną wystawą okien na południowy wschód, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na drugim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o dwóch pokojach.

Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca już od przekroczenia progu estetycznie wykończonym i zadbanym wnętrzem: pokój dzienny + sypialnia + kuchnia + łazienka + przedpokój. Luksusowy apartament do wynajęcia w pełni umeblowany oraz wyposażony w urządzenia AGD. Z okien oferowanego do wynajmu luksusowego apartamentu roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Ratusz. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem koniecznie należy dodać perfekcyjną lokalizację przy Rynku, na Starym Mieście. Blisko sklepy, punkty usługowe, liczne kawiarnie, najlepsze restauracje we Wrocławiu, Wyspa Słodowa, bulwary, biblioteka, wyższa uczelnia etc. Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2,7 tys. zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15855)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl