slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 4 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 7 041 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2006. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 84,51 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 595 000 zł oraz położenie na II piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca przestronnym i zaaranżowanym z wyczuciem dobrego smaku wnętrzem:
– salon;
– balkon;
– kuchnia;
– 3 sypialnie;
– garderoba/komórka;
– przedpokój;
– łazienka z wc.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa (domofon) oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu licznych sklepów, marketów, galerii handlowych, punktów usługowych, kościołów, szkół, przedszkoli, poczty, parków. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do zamożnych klientów. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się także pod inwestycję związaną z wynajmem. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje całe widoczne umeblowanie i wyposażenie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z pomieszczeniem piwnicznym. Gorąco polecam i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Przed prezentacją luksusowego apartamentu na sprzedaż niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu ww. nieruchomości), przed oględzinami ww. nieruchomości. Wraz z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty. Klientom zainteresowanym zakupem ekskluzywnego apartamentu WGN zapewni pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania aktu notarialnego. Niniejsza oferta nie stanowi oferty oraz zaproszenia do rokowań zgodnie z Art. 71 KC w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3610)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl