slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice

Apartament do sprzedaży Katowice

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Katowicach (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 3-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 3 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 8 993 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2009. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 65,05 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południowy zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 585 000 zł oraz położenie na parterze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z umeblowaniem oraz wyposażeniem. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może ciekawą lokalizacją w miłej, zacisznej i poszukiwanej na rynku okolicy oraz przepięknym tarasem. Blisko mieszczą się liczne szkoły, przedszkola, przychodnie zdrowia, centrum handlowe, sklepy osiedlowe etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje wszystkim mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa. Dba o to nie tylko monitoring na osiedlu, ale też własna ochrona. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salon + aneks kuchenny + sypialnia + pokój + łazienka z wc + przedpokój. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy komórka lokatorska.

Zapraszamy pośredników do współpracy. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Cena nie zawiera usług pośrednika i notariusza.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (049-10)

Kontakt:
e-mail: a.szysz-kwasniak@wgn.pl