slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Legnica (okolice)

Apartament do wynajęcia Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 29,5 m2 z podziałem na dwa pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1,5 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze.

Luksusowy apartament na wynajem olśniewa atrakcyjną lokalizacją nieopodal specjalnej strefy ekonomicznej i w pobliżu rozległych terenów przyrodniczych. Ekskluzywny apartament do wynajmu ekonomiczny w utrzymaniu. Luksusowy apartament do wynajęcia imponuje dużym potencjałem (otwarcie lokalu usługowego czy biura). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca kameralnym, eleganckim i wytwornym wnętrzem: sypialnia + pokój dzienny + łazienka z wc + przedpokój + aneks kuchenny. Właścicieli aut zainteresują liczne miejsca postojowe przy budynku. Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2 000 złotych

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz kodeks etyki zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tym luksusowym apartamentem do wynajmu, serdecznie zapraszamy do kontaktu, aby umówić się na osobistą prezentację i poznać wszystkie jego atuty. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14232)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl