slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Piotrków Trybunalski (okolice)

Apartament na wynajem Piotrków Trybunalski (okolice)

Luksusowy apartament do wynajęcia w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 2 600 zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 47,16 m2 i korzystną wystawą okien, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na IV piętrze w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o 2 pokojach. Ekskluzywny apartament do wynajęcia dostępny od września 2022 r.

Luksusowy apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.  Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca w pierwszej kolejności swoją nowością, umeblowaniem w wysokim standardzie oraz znakomitą lokalizacją w spokojnej okolicy, w otoczeniu zadbanej zabudowy. Luksusowy apartament na wynajem w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od najmującego”. Ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może również ciekawym rozkładem pomieszczeń, gdzie znajdziemy:
– pokój dzienny;
– sypialnia;
– aneks kuchenny;
– balkon;
– łazienka z wc;
– przedpokój.
Ciekawostką są nowoczesne, wyciszone drzwi wejściowe oraz okna PCW z zespolonymi szybami. Do luksusowego apartamentu do wynajmu przynależy komórka lokatorska oraz miejsce postojowe na podziemnym parkingu.

Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się ponadto atrakcyjną lokalizacją niedaleko centrum. Na wyciągnięcie ręki liczne sklepy, szkoła, kościół oraz plac zabaw. Luksusowy apartament do wynajęcia dedykowany dla pracującego małżeństwa z uczącymi się dziećmi. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do wynajmu ekskluzywnego apartamentu proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (187-1130)

Kontakt:
e-mail: d.gizeweter@wgn.pl