slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice

Apartament na sprzedaż Katowice

Luksusowy apartament na sprzedaż w Katowicach (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w ośmiokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1,136 mln zł i powierzchnia 92,82 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na szóstym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku północ – wschód – zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2018 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 12 239 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się przepięknym i zaaranżowanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem: przedpokój + 3 sypialnie + łazienka + kuchnia + taras + pokój dzienny.  Ekskluzywny apartament do sprzedaży jest w doskonałym stanie technicznym, posiada czystą klatkę schodową, nowoczesną elewację plus wszystkie instalacje w bardzo dobrym stanie technicznym. Wyposażenie oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu podlega negocjacji indywidualnie z właścicielem. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami mogą dokupić dwa miejsca postojowe w podziemnym garażu (dodatkowo płatne 70 tys. zł).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia nowym właścicielom nie tylko najwyższy komfort (klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe), ale i bezpieczeństwo. Czuwa nad tym monitoring oraz ochrona. Dodatkowe środki bezpieczeństwa to antywłamaniowe drzwi + domofon z szyfratorem + spokojne sąsiedztwo.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się nieopodal przepięknych terenów rekreacyjnych (parki, zbiorniki wodne, ścieżki rowerowe, siłownie) oraz niezbędnej w codziennym życiu infrastruktury (punkty usługowe + sklepy + centra handlowe + szkoły + przedszkola + żłobki + place zabaw. To wyjątkowo elitarne, zamknięte i nobilitujące osiedle z przestronnym parkingiem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3331)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl