slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na II piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 5-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 45,57 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 20 847 zł/m2, co daje 950 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 2 pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2021 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży uchodzi za jeden z najbardziej nowoczesnych i ekologicznych w całej Polsce. Najciekawszym pomieszczeniem w oferowanym na sprzedaż luksusowym apartamencie jest bez wątpienia normosferyczna sypialnia, czyli pokój w którym powietrze zawiera więcej tlenu, dwutlenku węgla oraz wodoru. Wpływa to bardzo korzystnie na zdrowie (terapia tlenowa, dwutlenkowa oraz wodorowa) i uchodzi za receptę na długowieczność. Dodatkowo spanie w warunkach normosferycznych bardzo korzystnie wpływa na jakość snu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zabezpieczony jest także przed szkodliwością promieniowania elektromagnetycznego, tak zwana klatka faradaya (wi-fi, bluetooth, stacje bazowe, nadajniki i inne). Ponadto wszystkie farby, kleje, oleje itp. są najwyżej jakości, spełniają wyśrubowane normy, tak aby nie uwalniać substancji lotnych i toksycznych. We wnętrzu ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży użyto tylko i wyłącznie lite drewno dębowe zaimpregnowane ekologicznym olejem i woskiem nadającym się do impregnacji zabawek dla dzieci.

Luksusowy apartament na sprzedaż urzeka swoja unikatową lokalizacją w jednej z najpiękniejszych kamienic w ścisłym centrum. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest na pewno monitoring. Z balkonu oraz okien rozpościera się fantastyczny widok na najbardziej reprezentatywną ulicę miasta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia nowym lokatorom wysoki komfort dzięki rozprowadzonej klimatyzacji. Luksusowy apartament na sprzedaż jest niezwykle ekonomiczny w eksploatacji. Rodziny posiadające samochód docenią parking przed budynkiem. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13275)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl