stylowe wnętrze i hol w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Słupsk

Apartament na wynajem Słupsk

Luksusowy apartament do wynajęcia w Słupsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w budynku z 2020 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 4,9 tys. zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 64,64 m2 i korzystną wystawą okien na południowy wschód, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na pierwszym piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o dwóch pokojach.

Luksusowy apartament do wynajmu objęty słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona wynajmująca (właściciel).  Ekskluzywny apartament do wynajęcia gwarantuje przyszłym najemcom ogromne poczucie komfortu dzięki rozprowadzonej instalacji ogrzewania podłogowego. Dodatkowo warto podkreślić, że wszystkie sprzęty RTV i AGD znajdujące się w oferowanym na wynajem luksusowym apartamencie są najwyższej klasy.

Ekskluzywny apartament do wynajmu składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: garderoba + 2 sypialnie + aneks kuchenny + korytarz + łazienka + balkon + pokój dzienny. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 10 tys. zł. Ekskluzywny apartament do wynajęcia adresowany do osób, które cenią luksus, szukają designersko zaprojektowanej i komfortowej przestrzeni na dłuższy okres (co najmniej 12 miesięcy).

Luksusowy apartament na wynajem wyróżnia się ponadto swoją prestiżową lokalizacją nieopodal centrum. W najbliższej okolicy niezbędna infrastruktura w postaci: sklepów, dyskontów znanych sieci, punktów usługowo-handlowych, supermarketów, przedszkoli, szkół, gabinetów lekarskich, poczty, kawiarni, restauracji, aquaparku, bankomatu, apteki, placu zabaw. Osoby lubiące aktywny wypoczynek i spacery docenią pobliski park i las. Na koniec warto dodać, że ekskluzywny apartament do wynajmu poszczycić się może nowoczesnym projektem wnętrza. W poczet zalet dodać należy również przynależną komórkę lokatorską i miejsce parkingowe.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-16368)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl