nowoczesny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 62,33 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 14 423 zł/m2. Budynek z 2017 roku o sześciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 899 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z funkcjonalną komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w garażowej hali (dodatkowo płatne 50 000 złotych). Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może swoim eleganckim, kompletnie wyposażonym wnętrzem. Warto zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ogromnym potencjałem, gdyż perfekcyjnie nadaje się pod długo lub krótkoterminowy wynajem.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym domownikom również ogromne poczucie komfortu (ogrzewanie podłogowe). Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: przedpokój + garderoba + łazienka + 2 sypialnie + balkon + aneks kuchenny + salon.  Rodziny posiadające dzieci zainteresują z pewnością 2 place zabaw. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią natomiast wiaty i stojaki na rowery. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa dzięki rozprowadzonemu monitoringowi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się swoją doskonałą lokalizacją w dzielnicy, która uznawana jest za niezwykle prestiżową. Blisko stąd zarówno do centrum, jak i terenów rekreacyjnych. Nieopodal plaża oraz bogata infrastruktura: restauracje, przychodnie zdrowia, galerie handlowe, biznesowe centrum, wyższe uczelnie, szkoły, przedszkola, żłobki.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-769)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl