slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Dwór do sprzedaży Lublin (okolice)

Dwór do sprzedaży Lublin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowy dwór willa na sprzedaż w okolicach Lublina (lubelskie). Ekskluzywny dwór do sprzedaży imponuje swoją konkurencyjną ceną 1,1 mln zł, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje 5 238 zł/m2. Luksusowy dwór na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej pochodzi z rynku wtórnego. Ekskluzywny dwór do sprzedaży zachwyca swoim funkcjonalnym metrażem 210 m2 na okazałej działce liczącej 21 204 m2. Wnętrze luksusowego dworu na sprzedaż składa się z pięciu pokoi rozłożonych na jednej kondygnacji. Rok budowy – 1918. Ekskluzywny dwór do sprzedaży adresowana jest do najbardziej majętnych i wymagających klientów, którzy docenią nie tylko najwyższej klasy materiały wykończeniowe i europejski poziom życia, jakie ona gwarantuje, ale również wysoki stopień bezpieczeństwa.

Luksusowy dwór na sprzedaż olśniewa w pierwszej kolejności urzekającą lokalizacją w dolinie rzeki, przy granicy z lessowym wąwozem. Ekskluzywny dwór do sprzedaży adresowany do zamożnych osób, które na nowo wypełnią go pozytywną energią. Luksusowy dwór na sprzedaż zachwyca przepięknymi widokami na dolinę. Warto podkreślić w tym miejscu, że oferowany do sprzedaży ekskluzywny dwór jest częścią prestiżowego kompleksu zabudowań z budynkiem gospodarczym i (opcjonalnie) budynkiem po owczarni. Luksusowy dwór na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Luksusowy dwór na sprzedaż w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Na prezentacji poprosimy państwa o podpisanie karty przekazania danych nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych tj.: imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu oraz złożenie czytelnego podpisu.

Informacje dotyczące luksusowego dworu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego dworu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-413)

Kontakt:
e-mail: a.swirydo@wgn.pl