slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 118,7 m2, a także ciekawą ceną 679 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na jednej, komfortowej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2006 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie trzech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 500 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5 720 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w perfekcyjnej lokalizacji. Już na wstępie warto podkreślić, że przy luksusowej rezydencji na sprzedaż znajduje się wiercona studnia. Duże wrażenie robi także starannie zadbana i utrzymana działka z:
– oczkiem wodnym;
– prywatnym basenem;
– grillem;
– wędzarnią;
– nasadzeniami.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ogrzewana gazowo. Olbrzymim udogodnieniem jest na pewno nieużytkowy strych, pomieszczenia piwniczne, a także gospodarcze. Na rodziny posiadające samochód czeka garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż jest estetycznie umeblowana i wyposażona: taras + łazienka + kuchnia + pokój dzienny + hol + kotłownia + wc + 2 sypialnie + jadalnia + korytarz. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej rezydencji. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3602)

Kontakt:
e-mail: w.gadek@wgn.pl