slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Oświęcim (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Oświęcim (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Oświęcimia (małopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 595 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 177 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 198 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1985. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 3 362 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa doskonałą lokalizacją w sąsiedztwie rozwiniętej infrastruktury, jak np. szkoły, obiekty kultu religijnego, poczty, przychodnie zdrowia, sklepy etc. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z ujętymi w cenie szafami w sypialni, sprzętem AGD oraz umeblowaniem kuchni (reszta do uzgodnienia z właścicielem). Rodziny posiadające samochód zainteresuje wolnostojący garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto fantastycznie zadbanym i wypielęgnowanym ogrodem z wieloma nasadzeniami. Mieści się tu również altana. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoim komfortowym i estetycznie wykończonym wnętrzem, gdzie mamy następujące pomieszczenia: balkon + łazienka z wc + spiżarnia + pomieszczenia gospodarcze + letnia toaleta + letnia kuchnia + 5 pokoi. Warto w tym miejscu dopisać, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży została przepięknie odremontowana.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Gwarantujemy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy nieruchomości za gotówkę.

WGN – Wielka Giełda Nieruchomości działa na rynku obrotu nieruchomościami już od 1991 roku. Posiadamy ok. 80 biur w całym kraju. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Jako jedyne biuro w Polsce dwukrotnie uzyskaliśmy najwyższe wyróżnienie: Statuetkę Orła Brokera WGN. Z nami dobrze sprzedasz, kupisz i wynajmiesz nieruchomość. Bycie liderem zobowiązuje. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4768)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl