slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Dwór do sprzedaży Mazury

Dwór do sprzedaży Mazury

  • Post category:Rezydencje

Zabytkowe ruiny przepięknego dworu do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Dwór na sprzedaż stanowi doskonałą propozycję dla majętnych biznesmenów, którzy szukają na rynku historycznej i zabytkowej oferty z 1899 roku o powierzchni 300 m2 z myślą o dochodowym biznesie. Dwór do sprzedaży składa się z 9 pokoi w ciekawej i konkurencyjnej cenie 500 000 zł (1 667 zł/m2). Dwór na sprzedaż znajduje się na działce o pow. 58 030 m2. Dwór na sprzedaż liczy 2 kondygnacje.

Dwór do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Dwór na sprzedaż wchodzi w skład prestiżowego zespołu dworsko-parkowego z wieloma budynkami towarzyszącymi w przepięknej lokalizacji. Dwór do sprzedaży mieści się bowiem na wzniesieniu, w malowniczej okolicy, blisko rzeki i puszczy. Dwór na sprzedaż pochodzi z II połowy dziewiętnastego wieku i zachwyca swoim tarasem, werandą oraz architekturą: na osi elewacji obustronny, trójosiowy pseudo-ryzalit zamknięty trójkątnym szczytem. Od strony podwórza znajdziemy pozostałości parku krajobrazowego ze zróżnicowanym, ciekawym starodrzewem.

Dwór na sprzedaż objęty nadzorem konserwatora zabytków i przyrody. Dwór do sprzedaży o ogromnym potencjale – doskonale nadaje się na ośrodek wypoczynkowo-rekreacyjny. Ale nie tylko. To również świetna propozycja pod zespół hotelowo-rekreacyjny, luksusowy dom spokojnej starości z pełną opieką medyczno-pielęgniarską na miejscu, ośrodek jazdy konnej, zespół apartamentów etc. Dodatkowo przebudowując go oraz dostosowując wraz z folwarkiem do użytku mieszkalnego lub rekreacyjnego, można przywrócić mu charakter i atmosferę z początków XX wieku.

Dwór do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Informacje dotyczące dworu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia dworu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-3802)

Kontakt:
e-mail: a.czyzewska@wgn.pl