slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Karpacz

Rezydencja na sprzedaż Karpacz

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Karpaczu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na pięciu kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 400 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,999 mln zł (4 998 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 900 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie dwunastu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Cena oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji obejmuje projekt budowlany + pozwolenie na budowę. Obecnie luksusowa rezydencja na sprzedaż jest dzierżawiona i przynosi stałe, miesięczne korzyści finansowe. Na rodziny posiadające samochód czekają liczne miejsca parkingowe przed budynkiem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ogromnym potencjałem, gdyż perfekcyjnie nadaje się na prowadzenie w jej wnętrzu własnego biznesu (wynajem 12 pokoi z łazienkami). Docelowo po trwającej właśnie przebudowie w obiekcie ma się znajdować 7 ekskluzywnych apartamentów z tarasami i basen w przyziemiu. Na działce powstaną z kolei kaskadowe strefy relaksu dla gości i właścicieli apartamentów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa również przepiękną elewacją nawiązującą do stylu tyrolskiego (drewniane elementy z okazałymi, bocznymi i frontowymi okapami).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje także komfortowym, eleganckim i zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem. Atrakcyjna lokalizacja – luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w cichej spokojnej i bezpiecznej okolicy, blisko tras turystycznych. Niedaleko centrum. Z okien i z tarasów rozpościera się imponujący widok na panoramę Karkonoszy oraz Śnieżkę.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13689)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl