slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Cieszyn (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Cieszyn (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Cieszyna (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 1 200 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 5 192 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 125 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, cztery pokoje na dwóch kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2012 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 649 tys. zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa już od pierwszej prezentacji urzekającą lokalizacją wśród nobilitującej zabudowy jednorodzinnej. Wokół lasy, pola, cisza i spokój. W pobliżu piekarnie, sklepy, punkty usługowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim przepięknym, zagospodarowanym ogrodem oraz starannie zadbaną działką, gdzie znajdziemy funkcjonalne pomieszczenie gospodarcze. Rodziny posiadające samochód zainteresuje z kolei blaszany garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoim klimatycznym, eleganckim i wytwornym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM ZERO: garderoba + łazienka + pokój dzienny + wiatrołap + kuchnia + taras + 2 pokoje + kotłownia + hol;
POZIOM JEDEN: „open space” do wykończenia i podziału

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom życie na światowym poziomie w luksusie, wygodzie (ogrzewanie podłogowe) i poczuciu prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży bardzo energooszczędna, co zawdzięcza m.in. swojej kanadyjskiej technologii budowy. Atrakcyjna lokalizacja w urokliwym punkcie zamyka długa listę zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26673)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl