slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Dwór do sprzedaży Suwałki

Dwór do sprzedaży Suwałki

  • Post category:Rezydencje

Luksusowy dwór na sprzedaż w Suwałkach (podlaskie). Ekskluzywny dwór do sprzedaży imponuje swoją konkurencyjną ceną 997 000 zł, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje 3 323 zł/m2. Luksusowy dwór na sprzedaż zachwyca swoim funkcjonalnym metrażem 300 m2 na okazałej działce liczącej 36 093 m2. Wnętrze luksusowego dworu na sprzedaż składa się z 6 pokoi rozłożonych na 2 kondygnacjach. Ekskluzywny dwór do sprzedaży adresowany jest do najbardziej majętnych i wymagających klientów, którzy docenią nie tylko najwyższej klasy materiały wykończeniowe i królewski poziom życia, jakie on gwarantuje, ale również wysoki stopień bezpieczeństwa.

Luksusowy dwór na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny dwór do sprzedaży imponuje już od pierwszej prezentacji swoim przepiękna, monumentalną bryłą, komfortowym wnętrzem oraz funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN: garaż + kuchnia letnia + kotłownia
KONDYGNACJA ZERO: 2 kuchnie + 6 pokoi + 3 łazienki.
Ekskluzywny dwór do sprzedaży ogrzewany za pomocą pieca na olej opałowy.

Luksusowy dwór na sprzedaż zachwyca również starannie wypielęgnowanym ogrodem, gdzie rośnie wiele gatunków drzew i krzewów ozdobnych. Jest tu także uroczy staw z rybami, a także praktycznymi elementami małej architektury na działce:
– budyniem drewnianym dla gości
– murowanym budynkiem gospodarczo-warsztatowym.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży poszczycić się również może fantastyczną lokalizacją. Luksusowy dwór na sprzedaż o olbrzymim potencjale – świetnie nadaje się na prowadzenie w nim działalności komercyjnej. Cena ekskluzywnego dworu do sprzedaży podlega indywidualnej negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji, a także globalna obsługa klientów. Nasi klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. Gwarancja bezpiecznej transakcji.

Informacje dotyczące luksusowego dworu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego dworu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (144-809)

Kontakt:
e-mail: suwalki@wgn.pl