slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Dwór do sprzedaży Tarnów (okolice)

Dwór do sprzedaży Tarnów (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywny dwór do sprzedaży w okolicach Tarnowa (małopolskie). Luksusowy dwór na sprzedaż stanowi doskonałą propozycję dla majętnych osób, które szukają na rynku historycznej i zabytkowej oferty wybudowanej z najlepszej klasy materiałów o powierzchni 350 m2. Ekskluzywny dwór do sprzedaży składa się z czterech pokoi w ciekawej i konkurencyjnej cenie 2,6 mln zł (7 429 zł/m2). Luksusowy dwór na sprzedaż znajduje się na pieczołowicie wypielęgnowanej działce o pow. 2 400 m2. Ekskluzywny dwór do sprzedaży gwarantuje nowym domownikom europejski poziom życia, prestiż, styl i elegancję, a na dodatek komfort i bezpieczeństwo. Luksusowy dwór na sprzedaż liczy dwie kondygnacje.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży gwarantuje nowym nabywcom najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo, O to pierwsze dba m.in. ogrzewanie podłogowe, natomiast gwarancją bezpieczeństwa jest nowoczesny system antywłamaniowy. Luksusowy dwór na sprzedaż łącznie z wyposażeniem (meble wykonane na wymiar). Ekskluzywny dwór do sprzedaży poszczycić się może rewelacyjną lokalizacją w spokojnej okolicy. Ekskluzywny dwór do sprzedaży dedykowany bogatym klientom, którzy docenią ponadczasowy, klasyczny styl wykończony drewnem.

Luksusowy dwór na sprzedaż imponuje starannie zadbanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem:
KONDYGNACJA 0: łazienka + gabinet + pokój dzienny + kuchnia + garderoba + hol + wiatrołap;
KONDYGNACJA 1: łazienka + garderoba + sauna + siłownia + 3 sypialnie.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży zachwyca już od samego wejścia swoją przepiękną fontanną wykonaną na specjalne zamówienie. Duże wrażenie robi także perfekcyjnie zaaranżowany ogród projektu zawodowego architekta krajobrazu. Luksusowy dwór na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego dworu na sprzedaż. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego dworu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego dworu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-3044)

Kontakt:
e-mail: filip@wgn.tarnow.pl