slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 89,5 m2, a także ciekawą ceną 885 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na czterech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2017 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 250 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 9 888 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert znakomitą lokalizacją wśród rozbudowanej infrastruktury. W pobliżu mieszczą się przedszkola, szkoły, sklepy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje również najbliższym otoczeniem, to znaczy starannie wypielęgnowaną działką, na której została posadzona. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom nie tylko najwyższy stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety + antywłamaniowe drzwi wejściowe), ale i komfortu (ogrzewanie podłogowe).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz ze znajdującym się w jej wnętrzu umeblowaniem, zabudową oraz sprzętem AGD. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA -1: garaż;
KONDYGNACJA 1: taras + łazienka dla gości + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny + wiatrołap;
KONDYGNACJA 2: łazienka + garderoba + balkon + 2 sypialnie;
KONDYGNACJA 3: pomieszczenia strychowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana bogatym rodzinom, które chcą mieszkać na europejskim poziomie w luksusie, wygodzie, komforcie i eleganckim wnętrzu. Właścicieli aut zainteresuje z pewnością duży garaż pod budynkiem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wykończona w wysmakowanym stylu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Wisienką na torcie oferty jest na pewno atrakcyjna lokalizacja 850 m od morza. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN.

Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającym terenie Trójmiasta i małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów.

Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Gwarantujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji i pomoc notariusza. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-108)

Kontakt:
e-mail: anna.tarnawska@wgn.pl