slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Jelenia Góra

Rezydencja do sprzedaży Jelenia Góra

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Jeleniej Górze (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 995 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 321,1 m2 powierzchni posadowiona na działce 2 346 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy dziesięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1999. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 3 099 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności wygodnym i wysmakowanym wnętrzem z podziałem na następujące pokoje i pomieszczenia:
KONDYGNACJA 0: kotłownia + 2-stanowiskowy garaż + pomieszczenie zaprojektowane jako lokal usługowy + gabinet + łazienka + kuchnia + garderoba + pokój + „open space” / pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1 / PODDASZE UŻYTKOWE: garderoba + sypialnia + balkon + pokój + łazienka + kuchnia + przedpokój + taras + pokój dzienny + łazienka + garderoba + gabinet + korytarz.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znakomicie nadaje się do prowadzenia działalności komercyjnej:
– pod prestiżową siedzibę firmy;
– pod usługi nieuciążliwe;
– pod drobną wytwórczość.
Warto dodatkowo podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje wciąż dużym potencjałem aranżacyjnym.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa elitarną lokalizacją w sercu miasta, a zarazem w enklawie zieleni i ciszy. Duże wrażenie robi także zadbana działka ze skalniakiem, oczkiem wodnym oraz altaną grillową. Rosną tu różnorodne drzewa liściaste i iglaste, krzewy i inna roślinność wysoko i niskopienna. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16330)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl