slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Dwór na sprzedaż w okolicach Kwidzyna

Dwór na sprzedaż w okolicach Kwidzyna

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywny dwór do sprzedaży w okolicach Kwidzyna (pomorskie). Luksusowy dwór na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnego dworu do sprzedaży zaaranżowano na pięciu kondygnacjach. Luksusowy dwór na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 374 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 899 tys. zł (2 404 zł/m2). Ekskluzywny dwór do sprzedaży posadowiony jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 12 285 m2. Luksusowy dwór na sprzedaż oddany do użytku w 1993 roku z funkcjonalnym układem siedmiu pokoi.

Luksusowy dwór na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy dwór olśniewa przede wszystkim swoją malowniczą lokalizacją wśród lasów i pól. To doskonałe miejsce do uprawiania aktywnego wypoczynku z mnogością pobliskich tras spacerowych i ścieżek rowerowych. Kolejną plusem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego dworu jest uroczy i imponujący ogród skomponowany z drzew i krzewów iglastych. Luksusowy dwór na sprzedaż z wolno stojącym garażem, budyniem z jacuzzi, basenem i przydomowym SPA. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym dworze prezentuje się następująco:
POZIOM MINUS JEDEN: kuchnia + pomieszczenie do składowania surowca opałowego + 2 pomieszczenia grzewcze + 2 pomieszczenia magazynowe + sauna + łazienka;
POZIOM ZERO: jadalnia + pokój dzienny + korytarz + kuchnia + łazienka z wc + taras śniadaniowy;
POZIOM JEDNA DRUGA: 2 łazienki + 2 tarasy + 3 pokoje;
POZIOM JEDNA DRUGA: biuro + schowek + antresola + balkon + pokój sypialny;
POZIOM JEDEN: hol + łazienka z wc + 2 pokoje.

Luksusowy dwór na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów. Cena wciąż do ostatecznej negocjacji. Ekskluzywny dwór objęty programem „0% prowizji od kupującego, co oznacza, że prowizję dla biura okrywa tylko strona sprzedająca. W razie pytań (luksusowy dwór, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu luksusowego dworu zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 23 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące luksusowego dworu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego dworu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-2703)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl