slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (9 575 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 239 m2, a także ciekawa cena 1,297 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2015 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 135,46 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z jednej kondygnacji, na której zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa już od pierwszego przekroczenia progu swoim odremontowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem, komfortem, elegancją oraz praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń: taras + 3 sypialnie + łazienki + patio + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny. Dotychczasowy właściciel gotów jest pozostawić zastane umeblowanie/wyposażenie nowemu kupującemu po negocjacjach/uzgodnieniach.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim domownikom wysoki stopień zarówno bezpieczeństwa (monitoring, instalacja alarmowa, antywłamaniowe rolety, wideofon, spokojne sąsiedztwo, solidne ogrodzenie), jak i wygody (ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja, rekuperacja). Osoby zmotoryzowane docenią na pewno jednostanowiskowy garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto starannie wypielęgnowanym ogrodem, słonecznym tarasem i klimatycznym patio. Na koniec warto dodać, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w spokojnej, cichej i – co najważniejsze – bezpiecznej okolicy. Nie brakuje tu potrzebnych w codziennym życiu sklepów, dyskonty popularnych marek, punktów usługowych, marketów, szkół, przedszkoli, żłobków, placów zabaw itp. Dla wielbicieli aktywnego wypoczynku przygotowano obiekty sportowe, baseny oraz rozległe tereny rekreacyjne. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3414)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl