slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Pałac do sprzedaży Małopolska

Pałac do sprzedaży Małopolska

  • Post category:Rezydencje

Luksusowy pałac na sprzedaż w Małopolsce. Ekskluzywny pałac do sprzedaży poszczycić się może ogromną powierzchnią 600 m2 i doskonale zagospodarowaną działką 18 300 m2. We wnętrzu oferowanego na sprzedaż luksusowego pałacu znajdziemy liczne pokoje i pomieszczenia rozmieszczone na dwóch kondygnacjach. Ekskluzywny pałac do sprzedaży dedykowany jest klientom z najgrubszym portfelem szukającym życia na królewskim poziomie oraz prestiżu. Luksusowy pałac na sprzedaż oddany do użytkowania w 2005 roku z najlepszej klasy materiałów. Cena ekskluzywnego pałacu do sprzedaży ustalona została na 4,5 mln zł. Na koniec warto podkreślić nie mniej atrakcyjną cenę za metr kwadratowy wynoszącą 7,5 tys. zł/m2. Cena luksusowego pałacu na sprzedaż pozostaje do negocjacji.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży wraz z kompletnym wyposażeniem idealnym na prowadzenie działalności gospodarczej (pokoje pod wynajem, usługi, organizacja przyjęć). W cenę wliczono wyposażenie całego obiektu tj. stoły, krzesła, wyposażenie kuchni, wyposażenie sal bankietowych, wyposażenie pokoi. Luksusowy pałac na sprzedaż wyróżnia się na pewno ogromnym potencjałem, gdyż w promieniu kilkunastu kilometrów nie ma dla siebie konkurencji.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży wchodzi w skład prestiżowego kompleksu zabudowań wraz z dwoma dodatkowymi budynkami. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami na pewno docenią dużą liczbę miejsc parkingowych. Luksusowy pałac na sprzedaż poszczycić się może niebywale komfortowym wnętrzem z przestronnymi pomieszczeniami. Znajdziemy tu dwie sale bankietowe, kuchnię z pomieszczeniami niezbędnymi do funkcjonowania węzła gastronomicznego, sześć pokoi i tyle same łazienek, piękny taras.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży znajduje się w rewelacyjnej lokalizacji, przy głównej i uczęszczanej drodze. Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tego ekskluzywnego pałacu do sprzedaży. Informacje dotyczące ekskluzywnego pałacu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego pałacu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2891)

Kontakt:
e-mail: filip@wgn.tarnow.pl