slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Pałac na sprzedaż Dolny Śląsk

Pałac na sprzedaż Dolny Śląsk

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywny pałac do sprzedaży na Dolnym Śląsku. Luksusowy pałac na sprzedaż posadowiony jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 31 581 m2. Ekskluzywny pałac do sprzedaży wystawiono na sprzedaż w dobrze skalkulowanej cenie 1,2 mln zł, czyli 282 zł/m2. Luksusowy pałac na sprzedaż o trzech kondygnacjach i wygodnej powierzchni 4 261,17 m2. Warto podkreślić, że ekskluzywny pałac do sprzedaży adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy cenią komfort, bezpieczeństwo oraz wysoki standard życia. Wnętrza wykończono materiałami najlepszego sortu.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży zakwalifikowany został do cenionego przez naszych stałych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywny pałac do sprzedaży wpisany do rejestru zabytków. Luksusowy pałac na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się na prowadzenie w jego wnętrzu działalności komercyjnej, jak np. hotel, gastronomia, linia produkcyjna wody mineralnej (własne ujęcie wody zdrojowej z walorami leczniczymi), agroturystyka, sanatorium itp.

Luksusowy pałac na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności atrakcyjną lokalizacją nieopodal przepięknych terenów zielonych. Ekskluzywny pałac do sprzedaży dedykowany bogatym biznesmenom i inwestorom. Ciekawostką jest ulga podatkowa przy nabyciu i renowacji tego luksusowego pałacu, a związana z zapisem Polskiego Ładu, gdzie osoba nabywająca nieruchomości zabytkowe może korzystać z ulgi podatkowej, tzn. zakup i remont zabytku maksymalnie może zapewnić odliczenie od podstawy opodatkowania 500 tys. zł, a także 50% kosztów remontowych.

Luksusowy pałac na sprzedaż stanowi część nobilitującego kompleksu wraz z przypałacowymi budynkami z osiemnastego i dwudziestego wieku: budynki gospodarcze + budynki mieszkalne + hala produkcyjna + obora + wozownia + stodoła. Luksusowy pałac na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego pałacu do sprzedaży.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowego pałacu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego pałacu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13455)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl