slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 2 500 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 6 250 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 176 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, pięć pokoi na jednej, komfortowej kondygnacji. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2010 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1,1 mln zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności nowoczesnym wnętrzem, wygodą, prestiżem i wysmakowanym stylem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w zielonej, bezpiecznej i urokliwej okolicy, w otoczeniu lasu. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM ZERO: kotłownia + łazienka z wc + aneks kuchenny + pokój dzienny + garaż + sypialnia
POZIOM JEDEN: łazienka z wc + 3 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom ogromne poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa. Dbają o to m.in. przeciwwłamaniowe, trzyszybowe okna. Duże wrażenie robi z pewnością przepięknie zadbana działka z wieloma nasadzeniami krzewów ozdobnych oraz drzew. W ogrodzie mieści się także drewutnia. Cena ekskluzywnej rezydencji do uzgodnienia.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej rezydencji. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-62)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl