slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Pałac do sprzedaży Wielkopolska

Pałac do sprzedaży Wielkopolska

  • Post category:Rezydencje

Luksusowy pałac na sprzedaż w Wielkopolsce. Ekskluzywny pałac do sprzedaży imponuje swoją konkurencyjną ceną 9,9 mln zł, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje 13 640 zł/m2. Luksusowy pałac na sprzedaż zachwyca swoim funkcjonalnym metrażem 725,8 m2 na okazałej działce liczącej 42 365 m2. Wnętrze luksusowego pałacu na sprzedaż składa się z licznych pokoi rozłożonych na czterech kondygnacjach. Rok budowy – 1859. Ekskluzywny pałac do sprzedaży adresowany jest do najbardziej majętnych i wymagających klientów, którzy docenią nie tylko najwyższej klasy materiały wykończeniowe i królewski poziom życia, jakie on gwarantuje, ale również wysoki stopień bezpieczeństwa.

Luksusowy pałac na sprzedaż zachwyca niezwykle atrakcyjną lokalizacją na wzniesieniu, nad brzegiem jeziora. Blisko przepiękny park krajobrazowy. Ekskluzywny pałac do sprzedaży olśniewa swoim neoklasycystycznym stylem architektonicznym z II połowy XIX wieku. Luksusowy pałac na sprzedaż poszczycić się może arabeskowymi motywami dekoracyjnymi, imponującym tarasem widokowym na wieży, starannie utrzymanym ogrodem i zachowanymi dekoracjami sufitów o geometrycznych, kasetonowych podziałach. Dużą zaletą oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego pałacu jest dołączona przez właściciela kompleksowa koncepcja rozbudowy łącznie ze strategią marketingową funkcjonowania wykonaną przez renomowany instytut.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży składa się z kilku przenikających się, piętrowych brył:
NIŻSZY POZIOM: kotłownia + pomieszczenie sportowe z jacuzzi + strefa gastronomiczna do obsługi restauracji
ŚRODKOWY POZIOM: pomieszczenia przeznaczone na sale klubowe + biblioteka + sala balowa + pomieszczenia przeznaczone na sale restauracyjne
WYŻSZY JEDEN: hol + 6 apartamentów + sala
NAJWYŻSZY POZIOM (WIEŻA): jedno pomieszczenie.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży wraz z parkiem wpisany jest do rejestru zabytków i podlega Wojewódzkiemu Konserwatorowi Zabytków. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny pałac do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego pałacu zapewniamy obsługę notarialną z weryfikacją prawną jego stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowego pałacu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego pałacu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-237)

Kontakt:
e-mail: Konin@wgn.pl