przepiękna frontowa elewacja ekskluzywnego pałacu na sprzedaż Wielkopolska

Pałac do sprzedaży Wielkopolska

Ekskluzywny pałac do sprzedaży w Wielkopolsce. Luksusowy pałac na sprzedaż o czterech komfortowych kondygnacjach i licznych pokojach. Ekskluzywny pałac do sprzedaży zapewnia domownikom niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowy pałac na sprzedaż wybudowany w 1859 roku z materiałów najlepszej klasy. Ekskluzywny pałac do sprzedaży posadowiony została na olbrzymiej działce o pow. 42 365 m2. Cena kształtuje się na poziomie 12 mln zł, co daje 16 533 zł/m2. Luksusowy pałac na sprzedaż zachwyca swoją prestiżową powierzchnią 725,8 m2 i dedykowana jest osobom ceniącym dobry styl i wyczucie wyrafinowanego smaku.

Luksusowy pałac na sprzedaż zachwyca swoją przepiękną lokalizacją na wzniesieniu, nad brzegiem jeziora. Rozciąga się tu imponujący park krajobrazowy. Luksusowy pałac na sprzedaż wybudowany w neoklasycystycznym stylu z drugiej połowy dziewiętnastego wieku. Ekskluzywny pałac do sprzedaży wyróżnia się ponadto: arabeskowymi motywami dekoracyjnymi, imponującym tarasem widokowym na wieży, starannie utrzymanym ogrodem oraz zachowanymi dekoracjami sufitów o geometrycznych, kasetonowych podziałach. Mocnym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego pałacu jest dołączona przez właściciela kompleksowa koncepcja rozbudowy wraz ze strategią marketingową funkcjonowania wykonaną przez renomowany instytut.

Luksusowy pałac na sprzedaż składa się z kilku przenikających się, piętrowych brył. Rozkład pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN: pomieszczenie sportowe z jacuzzi + kotłownia + część gastronomiczna do obsługi restauracji
KONDYGNACJA ZERO: sala balowa + pomieszczenia przeznaczone na sale klubowe + pomieszczenia przeznaczone na sale restauracyjne + biblioteka
KONDYGNACJA JEDEN: 6 apartamentów + hol + sala
KONDYGNACJA DWA (WIEŻA): jedno pomieszczenie.

Luksusowy pałac na sprzedaż łącznie z parkiem wpisany jest do rejestru zabytków i podlega Wojewódzkiemu Konserwatorowi Zabytków. W razie wszelkich pytań (luksusowy pałac na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego pałacu zapewniam obsługę notarialną z weryfikacją prawną jego stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego pałacu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego pałacu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-237)

Kontakt:
e-mail: konin@wgn.pl