slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 138,4 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 950 tys. zł (6 864 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 329 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2015 roku z funkcjonalnym układem trzech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności również pieczołowicie utrzymanym ogrodem z doskonale przystrzyżonym trawnikiem i licznymi nasadzeniami. Bogate rodziny dysponujące kilkoma autami zainteresują z pewnością dwa miejsca parkingowe. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest kompletnie wyposażone:
KONDYGNACJA 0: garaż + pomieszczenie gospodarcze + wc + spiżarnia + kuchnia + pokój dzienny + hol + wiatrołap
KONDYGNACJA 1: balkon + garderoba + łazienka + 3 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi wejściowe). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również urzekającą lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej i elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Blisko do siłowni, kościołów, ośrodków zdrowia, żłobków, przedszkoli, szkół, galerii handlowych, drogerii, dyskontów oraz przeróżnych sklepów. Lokalizacja gwarantuje także szybki dojazd do całego Trójmiasta. Luksusowa rezydencja na sprzedaż świetnie nadaje się dla osób ceniących luksus, komfort, prestiż, ciszę i spokój.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży całkowicie wyposażona i umeblowana w bardzo wysokim standardzie. Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Trójmiasta i małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont).

Wesprzemy Cię również w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Gwarantujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-61)

Kontakt:
e-mail: anna.tarnawska@wgn.pl