slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Pałac na sprzedaż Dolny Śląsk

Pałac na sprzedaż Dolny Śląsk

  • Post category:Rezydencje

Luksusowy pałac na sprzedaż na Dolnym Śląsku. Ekskluzywny pałac do sprzedaży poszczycić się może ogromną powierzchnią 4 261,17 m2 i doskonale zagospodarowaną działką 31 581 m2. We wnętrzu oferowanego na sprzedaż luksusowego pałacu znajdziemy liczne pokoje i pomieszczenia na trzech komfortowych kondygnacjach. Ekskluzywny pałac do sprzedaży dedykowany jest klientom z najgrubszym portfelem szukającym życia na królewskim poziomie oraz prestiżu. Cena ekskluzywnego pałacu do sprzedaży ustalona została na 1,2 mln zł. Na koniec warto podkreślić nie mniej atrakcyjną cenę za metr kwadratowy wynoszącą 282 zł/m2.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy pałac na sprzedaż jest częścią elitarnego kompleksu zabudowań wraz z:
– halą produkcyjną;
– oborą;
– wozownią;
– stodołą;
– budynkami gospodarczymi;
– budynkami mieszkalnymi.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży o ogromnym potencjale inwestycyjnym. Sprzyja temu ulga podatkowa związana z zapisem Polskiego Ładu, gdzie osoba nabywająca nieruchomości zabytkowe może korzystać z takiej ulgi, tzn. zakup i remont zabytku maksymalnie może zapewnić odliczenie od podstawy opodatkowania 500 tys. zł + 50% kosztów remontowych.

Luksusowy pałac na sprzedaż dedykowany bogatym biznesmenom i inwestorom. Ekskluzywny pałac do sprzedaży urzeka od pierwszej prezentacji doskonałą lokalizacją wśród rozległych terenów zielonych. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego pałacu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego pałacu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego pałacu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13455)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl