slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdańska (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku pierwotnego (standard deweloperski) i została oddana do użytku w 2022 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 4 599 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 630 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o powierzchni 137 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 392 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w opcji z doposażeniem w klimatyzację i/lub fotowoltaikę na specjalne życzenie nowych właścicieli (dodatkowo płatne w zależności od preferencji oraz ilości montowanych urządzeń). Długą listę zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży otwiera imponujące wnętrze zaaranżowane zgodnie z najnowszymi trendami. Mamy tu zarówno ogrzewanie podłogowe, jak i mechaniczną wentylację.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje też mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa. Dba o to zarówno instalacja alarmowa, jak i domofonowa. Wielbicieli nowoczesnych gadżetów zainteresuje z kolei instalacja światłowodowa. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: gabinet + łazienka + schowek + kuchnia + pokój dzienny + korytarz + pomieszczenie gospodarcze + wiatrołap;
KONDYGNACJA 1: 2 łazienki + 3 sypialnie + korytarz.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do zamożnych klientów, którzy szukają kontaktu z naturą oraz dogodnej lokalizacji blisko dużej aglomeracji miejskiej. Do centrum Gdańska jest stąd zaledwie dwadzieścia kilka kilometrów. Okolica uchodzi za niezwykle nobilitującą. Osiedle jest ogrodzone. Po sąsiedzku mamy sklepy oraz szkołę. Ciut dalej: markety spożywcze, pocztę, urząd gminy, stację paliw, a także przedszkole. Zmotoryzowani docenią duży węzeł komunikacyjny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się dodatkowo pieczołowicie wypielęgnowaną działką oraz fantastycznymi widokami, jakie rozciągają się z jej okien. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa ponadto nowoczesną aranżacją wnętrza z modnym rozwiązaniem typu „open space” na parterze.

W razie wszelkich pytań dotyczących ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży lub kredytu na jej zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1319)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl