slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 125 m2, a także ciekawą ceną 620 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2005 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 502 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 4 960 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem i przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: łazienka z wc + wiatrołap + taras + kuchnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: antresola + 3 sypialnie.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż posiada również kilka dodatkowych pomieszczeń, a wśród nich m.in.: kotłownię + drewutnię + taras + garaż + pomieszczenie gospodarcze.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana najbardziej zamożnym klientom, którzy oczekują życia na europejskim poziomie w komforcie, wygodzie i poczucie bezpieczeństwa. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana jest wieloma nowoczesnymi technologiami (np. światłowód).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się także starannie utrzymaną działką. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje wspaniałą lokalizacją na terenie kameralnego osiedla, w cichej okolicy. Na wyciągnięcie ręki punkty usługowe, szkoła, sklepy. Właściciele aut docenią garaż w bryle budynku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje ponadto wysmakowanym wnętrzem, gdzie królują stonowane kolory, a całość zaprojektowana została w klasycznym stylu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Więcej informacji na temat oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji udzielę mejlowo lub/i w czasie prezentacji. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-430)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl