slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Pałac na sprzedaż Śląsk

Pałac na sprzedaż Śląsk

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywny pałac do sprzedaży na Śląsku. Luksusowy pałac na sprzedaż posadowiony jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 23 713 m2. Ekskluzywny pałac do sprzedaży wystawiono na sprzedaż w dobrze skalkulowanej cenie 11 mln zł. Luksusowy pałac na sprzedaż o trzech kondygnacjach i wygodnej powierzchni 1 547,59 m2. Warto podkreślić, że ekskluzywny pałac do sprzedaży adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy cenią komfort, bezpieczeństwo oraz wysoki standard życia. Luksusowy pałac na sprzedaż z 1890 roku. Wnętrze wykończono materiałami najlepszego sortu.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności swoją przepiękną architekturą oraz dużym potencjałem komercyjnym. Luksusowy pałac na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się pod działalność gospodarczą, jak np.  hotel, ekskluzywna restauracja, winiarnia, miejsce eventowe etc. Wokół ekskluzywnego pałacu do sprzedaży rozciąga się fantastyczny ogród z idealnie przystrzyżonym trawnikiem, a także park.

Luksusowy pałac na sprzedaż oferuje mieszkańcom życie na światowym poziomie w otoczeniu niebywałych luksusów, wygód i komfortu (możliwość montażu windy). Gwarancją bezpieczeństwa jest tu z kolei instalacja alarmowa (bezprzewodowe czujniki) oraz zewnętrzny monitoring (rozprowadzona instalacja). Majętne osoby posiadające wiele samochodów mają do dyspozycji ogromny parking.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży poszczycić się może gustownie odremontowanym wnętrzem pod czujnym okiem konserwatora zabytków. Luksusowy pałac na sprzedaż jest zabytkiem z cenną wartością historyczną. Ekskluzywny pałac na sprzedaż uważany jest za perłę na lokalnym rynku nieruchomości.

W związku z „Polskim Ładem” pojawiła się ulga potocznie zwana `Pałacyk plus` – to najkorzystniejsza ulga dla osób planujących nabycie oraz remont nieruchomości zabytkowej. Od podatku można odliczyć poniesiony wydatek na zakup pałacu (nie więcej niż 500 zł/ m2 powierzchni użytkowej) – maksymalnie 500 tys. zł rocznie. Co ciekawe odliczyć można bez limitu wydatki na usługi budowlane, renowację czy konserwację.

Informacje dotyczące ekskluzywnego pałacu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego pałacu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3756)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl