slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajmu Gdynia

Rezydencja do wynajmu Gdynia

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja na wynajem w Gdyni (Gdynia). Luksusowa rezydencja do wynajęcia wybudowana z najlepszej jakości materiałów na dużej działce o powierzchni 700 m2. Dużą zaletą ekskluzywnej rezydencji do wynajmu jest na pewno jej przemyślany rozkład 5 pokoi. Luksusowa rezydencja na wynajem zapewnia nowym domownikom najwyższy poziom komfortu oraz bezpieczeństwa. Cena – 5 500 zł/m-c. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia w wolno stojącej zabudowie o powierzchni 190 m2. To doskonała propozycja dla najbardziej bezkompromisowych klientów, którzy nie uznają żadnej taryfy ulgowej, jeśli chodzi o jakość, prestiż i wysoki standard życia. Luksusowa rezydencja do wynajmu oddana do użytku w 2000 roku o 3 kondygnacjach. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Luksusowa rezydencja do wynajęcia dedykowana zamożnym rodzinom, które chcą mieszkać na światowym poziomie w otoczeniu luksusów, prestiżu i wygód. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu znakomicie nadaje się również dla firm oraz pod działalność komercyjną (klinika medyczna, gabinety kosmetyczne, kancelarie, prywatne gabinety). Sprzyja temu atrakcyjna lokalizacja w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy. Wokół cała, niezbędna infrastruktura handlowo-usługowa. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do Obwodnicy Trójmiasta, na lotnisko, do Sopotu etc. Nieopodal sklepy, punkty usługowe, szkoła.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia zachwyca swoim gustownie zaaranżowanym wnętrzem z następującym układem:
KONDYGNACJA -1:
– część rekreacyjna (mini siłownia);
– część gospodarcza;
KONDYGNACJA 1:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– łazienka z wc;
KONDYGNACJA 2:
– 3 sypialnie;
– łazienka;
– wc.
Rodziny posiadające samochód docenią garaż z otwieraną bramą na pilota oraz murowana wiata na dodatkowe auto.

Luksusowa rezydencja na wynajem ekonomiczna w eksploatacji (instalacja fotowoltaiczna). Na osobną uwagę zasługuje przepięknie zadbany i zagospodarowany ogród z miejscem do grillowania. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 7 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”.  W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowej rezydencji do wynajmu bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1309)

Kontakt:
e-mail: k.bialkowska@wgn.pl