slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Pałac na sprzedaż Wielkopolska

Pałac na sprzedaż Wielkopolska

  • Post category:Rezydencje

Luksusowy pałac na sprzedaż w Wielkopolsce. Ekskluzywny pałac do sprzedaży poszczycić się może ogromną powierzchnią 2120,09 m2 i doskonale zagospodarowaną działką 7 250 m2. We wnętrzu oferowanego na sprzedaż luksusowego pałacu znajdziemy liczne pomieszczenia i pokoje na trzech kondygnacjach. Ekskluzywny pałac do sprzedaży dedykowany jest klientom z najgrubszym portfelem szukającym życia na królewskim poziomie oraz prestiżu. Luksusowy pałac na sprzedaż budowany z najlepszej klasy materiałów. Cena ekskluzywnego pałacu do sprzedaży ustalona została na 3,4 mln zł. Na koniec warto podkreślić nie mniej atrakcyjną cenę za metr kwadratowy wynoszącą 1 604 zł/m2.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży wyróżnia się swoją malowniczą lokalizacją w przepięknym parku ze starodrzewem i stawem. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją przepiękną bryłą projektu znanego i cenionego architekta. Luksusowy pałac na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności olbrzymim potencjałem z przeznaczeniem na działalność typu klinika urody albo nobilitujące SPA. Ekskluzywny pałac do sprzedaży zachwyca swoją bogatą historią. Luksusowy pałac na sprzedaż wybudowany został w neoklasycznym stylu. Ogromne wrażenie robi czterokolumnowy portyk wgłębny na frontowej fasadzie, za którym na piętrze znajdziemy balkon.

Gwarantujemy efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji kupna-sprzedaży tego luksusowego pałacu. Zapewniamy obsługę formalnoprawną transakcji. Obiecujemy efektywną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup tego luksusowego pałacu. Zapraszamy na prezentację. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 p. 1. Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego pałacu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego pałacu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2175)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl