slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Pałac na sprzedaż Wielkopolska

Pałac na sprzedaż Wielkopolska

  • Post category:Rezydencje

Luksusowy pałac na sprzedaż w Wielkopolsce. Ekskluzywny pałac do sprzedaży imponuje swoją konkurencyjną ceną 3,89 mln zł, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje 1 945 zł/m2. Luksusowy pałac na sprzedaż zachwyca swoim funkcjonalnym metrażem 2 000 m2 na okazałej działce liczącej 43 500 m2. Wnętrze luksusowego pałacu na sprzedaż składa się z licznych pokoi i pomieszczeń rozłożonych na dwóch kondygnacjach. Rok budowy – 1678. Ekskluzywny pałac do sprzedaży adresowany jest do najbardziej majętnych i wymagających klientów, którzy docenią nie tylko najwyższej klasy materiały wykończeniowe i królewski poziom życia, jakie on gwarantuje, ale również wysoki stopień bezpieczeństwa.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży uchodzi za jeden z najpiękniejszych w Polsce, a na pewno w Wielkopolsce, co potwierdza wyróżnienie w znanym przewodniku. Luksusowy pałac na sprzedaż jest częścią prestiżowego zespołu pałacowo-parkowego imponującego barokową architekturą z dobudowanymi ćwierćkolistymi, parterowymi galeriami i bramnymi wieżami. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że ekskluzywny pałac do sprzedaż pochwalić się może bogatą historią wraz z licznymi znamienitymi gospodarzami.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży zachwyca olbrzymim, marketingowym potencjałem, bowiem doskonale nadaje się pod centrum konferencyjne, elitarny hotel z restauracją, klinikę medycyny estetycznej etc. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego pałacu willi tworzą między innymi:
– 3 sale konferencyjne na parterze
– mansardowe pokoje z możliwością zaadaptowania kolejnych na poddaszu
– antresola
– 7 sal konferencyjnych na piętrze.

Luksusowy pałac na sprzedaż znajduje się w otoczeniu bajecznego parku z aleją lipową, klombami i alejkami. Zapewniamy skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji kupna-sprzedaży tego ekskluzywnego pałacu. Zajmiemy się również przygotowaniem niezbędnych umów związanych z jego sprzedażą i obsługą formalnoprawną całej transakcji. Gwarantujemy efektywną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na jego zakup. Zapraszamy na prezentację luksusowego pałacu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego pałacu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego pałacu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2093)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl