slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 200 m2, a także ciekawą ceną 749 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na czterech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 669 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 3 745 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w atrakcyjnej cenie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana zamożnym klientom, którzy cenią prestiż, wygodę, komfort oraz bezpieczeństwo (instalacja alarmowa). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład kompleksu zabudowań wraz z podobnym budynkiem mieszkalnym (pomieszczenie strychowe + kuchnia + wc + łazienka + przedpokój + 2 pokoje). Rodziny posiadające więcej niż jednej samochód zainteresuje na pewno 2-stanowiskowy garaż. Mocnym atutem przepięknie zagospodarowanej i zadbanej działki jest własne ujęcie wody w postaci studni.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przeszła generalny remont, kiedy to między innymi wymieniono instalacje:
– elektryczną;
– gazową;
– kanalizacyjną;
– wodną.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może imponują aranżacją wnętrza z funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA -1: kotłownia + pralnia;
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + korytarz + łazienka + pokój + kuchnia + balkon + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: korytarz + łazienka + pokój dziecięcy + balkon + 2 sypialnie;
KONDYGNACJA 2: powierzchnia do własnej aranżacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na jej zakup) proszę o kontakt mailowy.  Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1455)

Kontakt:
e-mail: sjagusiak@wgn.pl