slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 90 m2, a także ciekawą ceną 680 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 890 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 7 556 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca kameralnym, eleganckim wnętrzem z następującym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: klatka schodowa + łazienka + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny + hol + wiatrołap;
KONDYGNACJA 1: balkon + 3 sypialnie + łazienka.
Wyposażenie luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostaje w cenie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa również starannie utrzymaną działką z funkcjonalnym budynkiem gospodarczym, a także ogromną ilością nasadzeń. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje przepiękną architekturą w stylu góralskim. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się fantastyczną lokalizacja na wzniesieniu, u podnóża gór, w spokojnym, malowniczym miejscu. Wokół mamy łąki, góry, lasy, rzekę. Na amatorów aktywnego wypoczynku czekają trasy spacerowe oraz rowerowe ścieżki. W najbliższej okolicy bogata infrastruktura w postaci punktów usługowych, aptek, sklepów, bibliotek, obiektów kultu religijnego, przychodni zdrowia itp. Zmotoryzowani docenią drogę ekspresową S1 oraz wiatę parkingową.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27057)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl