slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Cypr (Gazimagusa)

Rezydencja do sprzedaży Cypr (Gazimagusa)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Gazimagusa (Cypr). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 578 635 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 173 m2 powierzchni posadowiona na działce 2 700 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 9 125 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności estetyczną bryłą, a także topową lokalizacją blisko morza. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ponadprzeciętnym potencjale inwestycyjnym, gdyż lokalizacja stała się ulubioną destynacją najbardziej zamożnych biznesmenów, a to sprawia, że ceny tutejszych ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży nieustannie rosną. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto starannie zagospodarowanym ogrodem z przepięknym tarasem. W ogrodzie można wybudować basen.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje także wytwornym, stylowym i słonecznym wnętrzem z przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
POZIOM ZERO: kuchnia + salon + wc dla gości;
POZIOM JEDEN: 2 łazienki + 3 sypialnie + wc.
Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno prywatny parking.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona w liczne nowoczesne rozwiązania, jak np.:
– solarny system podgrzewania wody;
– infrastruktura klimatyzacyjna;
– infrastruktura systemu internetowego;
– infrastruktury systemu satelitarnego.

WGN dba o wszystkie niezbędne formalności związane z zakupem. Cena w zależności od aktualnie obowiązującego kursy walut EUR/PLN. W razie wszelkich pytań dotyczących tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży skontaktuj się z nami mejlowo.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-619)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl