slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Poznań

Rezydencja do sprzedaży Poznań

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 1991 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 6 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 8 421 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 2 kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1 600 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 190 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 717 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje w pierwszej kolejności swoim bajkowym ogrodem oraz fantastyczną lokalizacją w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Poznania. Spokojna okolica zapewnia intymność, prywatność, ciszę i spokój. Lokalizacja gwarantuje ponadto szybki dojazd do centrum. Nieopodal jeziora, lasy tereny rekreacyjne oraz punkty handlowo-usługowo-oświatowe (żłobki, szkoły, przedszkola, sklepy, apteki).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom wysoki stopień zarówno bezpieczeństwa, jak i komfortu. O to pierwsze dba instalacja alarmowa oraz monitoring, natomiast komfort podnosi rozprowadzona klimatyzacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER: 2 pokoje + kuchnia + łazienka + korytarz + garaż;
PODDASZE: 4 pokoje + kuchnia + łazienka + balkon.
Zmotoryzowani docenią jednostanowiskowy garaż.

Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-582)

Kontakt:
e-mail: k.zietkiewicz@wgn.pl