slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 253 m2, a także ciekawą ceną 3 450 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 4 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 8 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 400 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 13 636 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa fantastyczną lokalizacją na północnych stokach Beskidu Śląskiego, u wylotu doliny Wisły. Wokół same turystyczne atrakcje, jak np. Park nad Wisłą, Górski Park Równica, Rezerwat Przyrody, muzeum, Sokolarnia, Leśny Park Niespodzianek, tężnia, amfiteatr, Kolej Linowa, Park Linowy, Pijalnia Wód w Parku Zdrojowym. To to prawdziwy raj dla amatorów turystyki pieszej, rowerowej oraz narciarzy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z 2 miejscami parkingowymi oraz udziałem w częściach wspólnych (ogród).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu (solary). Dużą zaletą oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest jej starannie wyremontowane wnętrze. Luksusowa rezydencja do sprzedaży naszpikowana wieloma nowoczesnymi technologiami, jak np.
– klimatyzacja;
– światłowodowy internet;
– centralny odkurzacz.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż poszczycić się może przepięknie zaprojektowanym i gustownie zaaranżowanym wnętrzem:
POZIOM -1: pomieszczenia gospodarcze;
POZIOM 0 / APARTAMENT NR 1 TYPU STUDIO: pokój dzienny + łazienka + balkon + wnęka garderobiana + aneks kuchenny;
POZIOM 0 / APARTAMENT NR 2: pokój dzienny + sypialnia + aneks kuchenny + łazienka + balkon;
POZIOM I / APARTAMENT NR 3 typu studio: pokój dzienny + łazienka + balkon + wnęka garderobiana + aneks kuchenny;
POZIOM I / APARTAMENT NR 4: pokój dzienny + sypialnia + aneks kuchenny + łazienka + balkon;
POZIOM II / APARTAMENT NR 5: taras + pokój dzienny + 2 sypialnie + łazienka + kuchnia.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży imponuje ogromnym potencjałem komercyjnym, ponieważ perfekcyjnie nadaje się pod wynajem turystom (6% stopa zwrotu z inwestycji). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż łącznie z całym wyposażeniem i zorganizowaną ofertą zarządzania. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż olśniewa estetycznie wykończonym, dużym tarasem o powierzchni 253 mkw. Luksusowa rezydencja do sprzedaży oferuje mieszkańcom wysoki komfort i standard życia. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, pomoc notariusza, a także pomoc w doborze/uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-28476)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl