slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (6 009 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1998 m2, a także ciekawa cena 649 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji to 108 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 4 pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykane poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż dedykowana majętnym osobom, które przyzwyczajone są do życia w luksusie, wygodzie i komforcie. To także znakomita propozycja dla zamożnych klientów, którzy potrzebują bliskości natury i niezmąconej niczym ciszy. Wielbiciele pieszych wycieczek i rowerowych eskapad znajdą tu dla siebie długie aleje spacerowe oraz ścieżki rowerowe. Luksusowy apartament do sprzedaży oczarowuje doskonałą lokalizacją w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Wokół rozciągają się przepiękne tereny leśne.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż przeszła kapitalny remont w 2021 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia mieszkańcom życie na światowym poziomie w otoczeniu komfortu, wygody i prestiżu. Dużą zaletą oferowanej na sprzedaż ekskluzywnej rezydencji jest na pewno jej eleganckie wnętrze o następującym rozkładzie:
KONDYGNACJA -1: pralnia + pomieszczenie gospodarcze + pomieszczenie na kocioł elektryczny;
KONDYGNACJA 1: hall + 3 pokoje + kuchnia + jadalnia + wc + łazienka;
KONDYGNACJA 2: balkon + taras + hall.
Właściciele aut z pewnością docenią garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa estetycznie wypielęgnowaną i zadbaną działką z fantastycznym ogrodem. Rośnie tu wiele drzew oraz krzewów. Na działce znajdziemy także grill oraz pomieszczenie, które można wykorzystać jako drewutnie lub altanę. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN oferuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. WGN gwarantuje pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) proszę o kontakt mailowy. Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1636)

Kontakt:
e-mail: apasierb@wgn.pl