slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 214,19 m2, a także ciekawą ceną 899 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 3 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 8 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 535 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 4 197 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa w pierwszej kolejności swoim ogromnym potencjałem inwestycyjnym (dochodowy wynajem). Sprzyja temu atrakcyjna lokalizacja w środkowo-zachodniej części miasta, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Nieopodal wielkopowierzchniowy sklep spożywczy, przedszkole, stacja benzynowa, centrum handlowe, restauracje, ośrodki zdrowia oraz rozległe tereny rekreacyjne.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się również dla wielopokoleniowej rodziny. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno garaż w bryle budynku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PIWNICA: garaż + schody + kuchnia letnia + łazienka + 3 pomieszczenia gospodarcze;
PARTER: klatka schodowa + 3 pokoje + przedpokój + łazienka z wc + kuchnia;
PIĘTRO: klatka schodowa + 3 pokoje + przedpokój + 2 łazienki z wc + kuchnia
PODDASZE: 2 pokoje.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13845)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl