slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Costa del Sol, Malaga (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 480 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 7,525 mln zł (15 677 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 200 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie sześciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim eleganckim i wysmakowanym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia: pokój dzienny + dyskoteka + 5 sypialni + bar + wc dla gości + 4 łazienki + kuchnia + hol + tarasy + jadalnia. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w prestiżowej lokalizacji, w pobliżu barów i restauracji. W okolicy znajdziemy wiele:
– obiektów sportowych;
– modnych klubów;
– placów zabaw dla dzieci;
– sklepów;
– lokali usługowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się także zadbanym ogrodem z prywatnym basenem i specjalnie zaprojektowanym miejscem do grillowania. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest klimatyzowane, co w znaczącym stopniu podnosi komfort jego użytkowania. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta – prezentacje wcześniej wyselekcjonowanych ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych rezydencji w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7389)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl