slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 223,9 m2, a także ciekawą ceną 1,8 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie sześciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 198 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 8 039 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa przestronnym, stylowym wnętrzem projektu znanego biura architektonicznego. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Majętni klienci dysponujący wieloma pojazdami docenią na pewno 2-stanowiskowy garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje ponadto słonecznym tarasem, przestronnym balkonem oraz przepięknie zagospodarowaną działką obsadzoną tujami. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM ZERO: kuchnia + gabinet + łazienka + 2 stanowiskowy garaż + kotłownia + hol + jadalnia + taras + salon;
POZIOM JEDEN: 3 pokoje + balkon + garderoba + sypialnia + 2 łazienki.
Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zawiera m.in. meble kuchenne wraz ze sprzętem AGD.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż naszpikowana jest wieloma nowoczesnymi gadżetami XXI wieku, jak np.:
– rzutnik multimedialny
– instalacja pod nagłośnienie ze strychu na pokoje i taras
– instalacja alarmowa pod monitoring
– oświetlenie dzień/noc w każdym pokoju
– sterowane elektrycznie okna plastikowe z zewnętrznymi roletami.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka od pierwszej prezentacji cichą i spokojną lokalizacją. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13793)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl